Некогаш голманка на Вардар, а сега стана мајка (фото)

663

Ако некогаш беше голманката која остави голема трага во Вардар, Ина Суслина после распуштањето на тимот кој освои три трети места и две втори минатото лето, се повлече од ракометот. Таа пред два дена на свет донесе девојче на кое му го даде името Миа.

Loading...