Сораја ја запросил руски тајкун со дијамантски прстен вреден 150.000 евра

524

Сораја Вучелиќ тајно се вери во Москва за еден од најбогатите Руси.Се работи за младо момче по име Владимир, кој на српската старлета и даде прстен опточен со дијаманти кој вреди 150.000 евра.

Старлетата е во врска со руски тајкун веќе три месеци, а тие двајцата толку се вљубиле што во еден момент решиле да „стапнат на лудиот камен“

Младиот Русин ја одвел Сораја во еден луксузен ресторан во Москва кој се наоѓа на 84-ти кат на зграда и таму ја запросил.

„Не би сакала да го коментирам мојот приатен живот.Се надевам дека никогаш нема да дознаете за кое момче се работи.Вистина е дека сум вљубена во момче кое е најубаво на целиот свет,а освен убавината поседува и многу други квалитети на кои паднав“ рекла Сораја.

Loading...