Wednesday, April 26, 2017

На младата мајка ѝ е многу жешко кога оди во супермаркет

Освен детето во количка, со себе си носи и манијак да ја снима :). https://youtu.be/xHchFuJsXbo

Стрец фати девојки како голи се бањаат во неговиот базен – нема да верувате...

Што би направиле вие кога во својот базен (нормално кога би го имале) здогледате група од девојки како голи се бањаат? Дали би им...

Која секс поза е создадена за вашиот хороскопски знак?

Наместо да погодувате кој што сака, сега конечно имате шанса да си ја олесните работата преку хороскопот. Која сексуална поза е создадена за вашиот и...

Го фати како му краде гориво: Погледнете ја реакцијата на сопственикот од автомобилот (ВИДЕО)

Можете да ја замислите ситуацијата, да дојдете до вашиот автомобил и да видите некој како ви краде гориво. Како би реагирале вие во ваква ситуација...

Невестата има екстравагантно деколте

Едно е кога го бира и кога го пробува фустанот, а сосема друга приказна е кога ќе почне да игра и кога ќе се...

Чочек на лет на Wizair од Скопје (ВИДЕО)

Македонската песна секогаш и секаде успева да го расположи човека. Така било и во авион од компанијата Wizair од Скопје. Музичарот засвирил на својот саксофон...

Забавни илустрации: Љубовта и врските пред и по 30-тата година

Како што созреваме, нашите вкусови и ставови еволуираат. Талентираната Астхик Ракимова визуелно прикажа некои од промените кои настапуваат во љубовните односи по 30-тата година...

КАКО Е МОЖНО: Ирина Шајк се породи пред месец, а изгледа како права „бомба“...

Изненадувачки е како тоа славниот топ-модел изгледа толку добро кратко по породувањето Една од најубавите манекенки на светот Ирина Шајк пред месец дена се породи...

Сакал да ја избричи брадата, но кога видел што има под неа останал без...

На почетокот се почнало како шега помеѓу пријателите затоа што сакале да знаат како изгледа избричен. Ед Карти имал брада која ја пуштал цела...

ОПАСНО ДОБАР СЕКСИ- КЛИП: Ја снимаше својата девојка скроз гола, не сте виделе ваква...

Таа е премногу згодна и убава па не му било тешко да фати преубави сцени во автомобилот, на плажата, од нејзините мазни нозе, раскошно...

Latest article

Шефот ја повика на сериозен разговор вработената која 5 години работела во фирмата

Добриот менаџер треба да знае дека сечие трпение има граници и да препознае кога на некој вработен работата му дошла преку глава. https://youtu.be/LbpQTgXi4Ig

Битолчанец раскажува сексуално искуство со една Ромка и нејзините браќа во ромската населба Баиро...

Предупредување: Муабетот е строго за возрасни. Кликате на своја одговорност! Дали е вистина или само ги забавува „пријателите“, оценете сами. Автор: Стевче Цветковски https://youtu.be/aI1tnuZjPeQ

На младата мајка ѝ е многу жешко кога оди во супермаркет

Освен детето во количка, со себе си носи и манијак да ја снима :). https://youtu.be/xHchFuJsXbo