Friday, August 18, 2017

Фотографија која ги збуни сите: Дали девојката навистина држи дрво во раката?

Млад пар, поставил фотографија од својот одмор на социјалните мрежи, но набргу се појавила на страницата „The Archbishop of Banterbury“. Фотографијата е лајкувана десетици илјади...

ФОТО: Сите позираат фамилијарно, а сопругата на Даниел Кајмакоски по гаќички!

Популарниот Даниел Кајмакоски на Инстаграм објави семејна фотографија со сопругата и синчето, под која напиша: „Нема ништо поубаво од тоа да се будиме вака“. Во...

Работниците мораат да ги гледаат шефовите во клинч со стриптизети, сега ја тужат фирмата...

Една финансиска копманија од Њу Џерси се најде во центарот на голема тужба поради сексуално вознемирување откако поранешните вработени одлучиле да прозборат што се...

Дошла на работа без гаќи: Директорката на УЈП им нареди на вработените да се...

Во Управата за јавни приходи веќе еден месец вработените прават анализа на скандалот кога една од вработените дошла на работа без гаќи. Некој се...

Веднаш ја избришала снимката: Карлеуша се избламира па следеше брутален коментар на Марија Шерифовиќ

Јелена никако не би се прославила во случај таа професионално да се занимава со кошарка. Таа на инстаграм објавила видео на кое во еден...

КАКО ВКЛУЧЕНА НА СТРУЈА: Марјана игра, РАСТУРА на хитот „Despacito“! (видео)

Марјана Станојковска обожава да танцува. Деновиве водителката го правеше тоа на ритамот од светскиот летен хит „Despacito“. https://www.facebook.com/marjana.stanojkovska/videos/1627756713902267/

Некогаш природна, а сега цела пластика! Погледнете која позната македонка го промени својот изглед...

Едноставно ужива во животот и го живее со полна пареа. За себе ќе каже дека е воркохолик, сака скапи чанти, а најмногу од се...

Цеца откри како се снаоѓа во кујна и што најубаво знае да зготви

Цеца е позната како балсканска дива, и ретко зборува за приватноста, но сега откри помалку познати детали, како се снаоѓа во кујна и што...

Еве зошто жените стенкаат за време на секс

Сексот може да биде целосно поинаков поради звуците кои ги испуштаме, а ова се вистинските причини зошто жените стенкаат за време на сексот. Одговор на...

Селфи од тоалет: Елена Ристеска го покажа виткото тело (ФОТО)

Елена Ристеска се пофали со фотографија, ама овој од тоалет од одморот во Грција. Таа заедно со нејзината пријателка се фотографираше во тоалет, со интересен...

Последно објавено

Славната водителка има 39 години, а нејзиното момче 21: Со своето однесување на плажата...

  39-годишната Лорен Харис, популарна британска водителка, зад себе има живот како филмска приказна. Кога во 1998. година прв пат се појавила на екраните, сите...

Десетина затруени лица во болница – затворена најпознатата скопска сендвичара

  Десетина лица се во болница откако, како што изјавиле се затруле со храна од познатата скопска сендвичара “Седмица” лоцирана во Карпош, инфпрмираат од миностерството...

Исчезна девојка: Излегла и не се вратила, мобилниот недостапен

Во текот на вчерашниот ден девојче од Струга било пријавено за исчезнато. Во 13 часот и 45 минути во полициска станица се јавил 49-годишниот...

Скандал на државниот Универзитет – Напалена професорка фатена во „лезбо – акција“ со ученика

Националниот колеџ за настава и лидерство дозна дека Бартон и предавала на споменатата ученичка во текот на школската 2015/2016 година, а пријателството кое го...

Пожарникарите и Тигрите го извлекоа мажот кој падна од браната Младост – каква му...

Мажот кој попладнево паднал во провалија од мостот кај браната Младост е извлечен на безбедно од страна на полициските „Тигри“ и припадници на велешката...