Контакт

ИНФО

  • Телефон: +389 78 597 584
  • Е-пошта: [email protected]
  • МАРКЕТИНГ ПОНУДА – РЕКЛАМИРАЈ СЕ

Контакт

ПЕЛАГОНИЈА
Телефон: 078 597 584

Email: [email protected]

За Нас

Пелагонија најголемата котлина во Македонија

Send us a message!

ПОСЛЕДНИ ПОСТОВИ

Ракометната репрезентација на Македонија во трилер-натпревар одигра нерешено против Исланд (27-27) и во осминафиналето ќе игра против Норвешка. Селекторот Лино Червар е задоволен од...