( 10pcs/многу )2 Начин DIP Прекинувач, 2 Позиција 4 pin PCB Mountable.
Ново

( 10pcs/многу )2 Начин DIP Прекинувач, 2 Позиција 4 pin PCB Mountable.

DEN 263.04

Залиха


10 Pieces2 Начин DIP Прекинувачи, 4 pin PCB Mountable.
Pin Теренот : 2.54 mm (0.1 инчен).
Маска Боја : Црвена или Сина .
Терминал Злато Позлата.
100% Нови, Никогаш Не Се Користи.
Ro HS Согласност.
Магацин Слики
Превозот :
1. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
2. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Политика На Враќање :
Ако објектот е дефектен, ве молиме контактирајте со нас во рок од 30 дена, може да избор пари назад или предмет на размена.
Контакт со нас на :
За било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт. поради временската зона разлики, ние не може веднаш да ти одговорам, но ние и ветуваме да ти одговорам во рок од 24 часа.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Прекинувачи
сертификација:
ROHS
Тип На Прекинувач:
За Да Се Префрлате Префрлате
Гаранција:
1
Број На Модел На:
ЗЈЗ-DIP2WAY-Б-10

Поврзани производи