0~150mm Нерѓосувачки Челик Shockproof Табела Vernier Caliper Висока Прецизност Мерач Caliper
Ново

0~150mm Нерѓосувачки Челик Shockproof Табела Vernier Caliper Висока Прецизност Мерач Caliper

DEN 991.00
DEN 1077.60

Залиха


0~150mm Нерѓосувачки Челик Shockproof Табела Vernier Caliper Висока Прецизност Мерач Caliper

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
RZ
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
N52

Поврзани производи