1000D Најлон Molle Тактички Поместена Половината Ремени Мажите Airsoft Борба против Армијата Појас Тактички Лов Отворено Спортски Терен Корселе
Ново

1000D Најлон Molle Тактички Поместена Половината Ремени Мажите Airsoft Борба против Армијата Појас Тактички

DEN 696.00
DEN 858.72

Залиха


1000 D Најлон Molle Тактички Поместена Половината Ремени Мажите Airsoft Борба против Армијата Појас Тактички Лов Отворено Спортски Терен Корселе Карактеристики : Изградени од страна на 1000 D најлон материјал, што го прави појас трајни и удобно Molle наменети за прикачување на повеќе пошта Пена подлога и мрежа наменета внатре, одлична за потење и удобно Брзо ослободување тока затворање за лесно земање на и надвор Спецификации : Материјал : 1000 D најлон Половината : 190cm max Тежина : 360g Боја : Црна

Декларираните карактеристики

Шаблон Тип:
Цврста
Сезоната:
Лето,Зима,Пролет,Есен
Ткаенина Тип:
Broadcloth
боја:
BK
Тежина:
280g
Точка име :
Половината Појаси
id:
23210

Поврзани производи