1000W Чиста синусен облик Соларна Енергија Инвертер 12V 24V 48V 110V DC да 120V 220V 230V 240V AC Целосна Моќ Напон Конвертор LED Дисплеј
Ново

1000W Чиста синусен облик Соларна Енергија Инвертер 12V 24V 48V 110V DC да 120V 220V 230V 240V AC Целосна Моќ

DEN 3510.00
DEN 4944.00

Залиха


CE/EMC Уверение, 2000 W Врв Моќ Полна Моќност 1000 W DC Да AC Напон Конвертор Трансформатор LED Дисплеј Железо Школка Надвор Мрежа Чиста Синусна Бран Соларни Моќ Инвертер

Декларираните карактеристики

Влезен Напон:
110V, 12V, 24V, 48V, 36V
Излезниот Напон:
110-120V, 100V, 240V, 220V, 230V
Тип Socket:
Универзална, САД, В К, Франција, Германија, АУ
Фрекфенција:
50hz или 60hz
Излезна Моќност:
500 - 1000W
Големина:
325*165*85mm
Тежина:
2.82kg
Број На Модел На:
RB-1000
Излез Тип На:
Еден
Тип:
DC/AC Инвертори
is_customized:
Yes
Излезна Струја:
зависи од напон
Инверторот Тип:
Исклучување Мрежа DC да AC Конвертор
Ефикасност:
>90%
Влезниот Напон Спектар:
10-15VDC или 21-30VDC или 42-60VDC или 100-120VDC
Влезен Напон:
12V, 24V, 48V, 36V, 72V, 96V, 110V
Излезниот Напон:
100V,110V,120V,220V,230V,240V
Школка Тип:
Железо Школка
Пакување Тип:
Тетрапак Пакување
Тип Socket:
Целосна Тип
Енергија Тип:
Соларна Енергија, Батерија, Автомобил Енергија,Енергија Од Ветер
боја:
Црна

Поврзани производи