100g Keratin Лепак Гранули Монистра Зрна Коса Екстензии јасна боја, лепак монистра
Ново

100g Keratin Лепак Гранули Монистра Зрна Коса Екстензии јасна боја, лепак монистра

DEN 547.00
DEN 720.00

Залиха


100g Keratin Лепак Гранули Монистра Зрна Коса Екстензии јасна боја, лепак монистра
пакет : 100g
Се топи степен : 180 степени .
Бесплатен превозот .Keratin лепак гранули се користи за да се rebond или да направи
prebonded и пред падна коса екстензии.
ова исто така може да се користи со топла пост и влакно по влакно апликација.
ве молиме контактирајте со нас ако имате било какви прашања пред да ја купите оваа точка.
За плаќање :
Вие сте сигурно се купи директно преку веб страната.
ако имате било какви други прашања или сакате купи повеќе ве молиме слободно контактирајте .
За превозот :
Бесплатен превозот ќе ја испрати преку Кина пост воздух mail . тоа трае околу 15 до 35 workingdays.
Различни Земји ќе имаат различни времиња. повеќето Земји може да се дојде во рамките на 35 workingdays.
ако ви требаат повеќе брзо превозот. ве молиме изберете ЕМС ИЛИ DHL.
EMS, како и обично трае околу 5 до 8 workingdays.
DHL, како и обично трае околу 3 до 5 workingdays.
За повратни информации
Ние сме 100% задоволство гаранција за нашите клиенти. кога ќе примите го објектот додека ако не сте задоволни со ова, ве молиме контактирајте ме прво и ние ќе ви ги реши проблемите со твоите satisfication,пред да замине повратни информации, ви благодариме!
Ние ќе се обидеме потрудиме да се направи услуга со вас, да ви даде најдобра цена и најбрзиот превозот, најдобра услуга,кога ќе го примите објект, тогаш ве молиме оставете ме позитивни повратни информации!!!
Ви благодариме и добредојде на нашата продавница!

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Adhesives
Материјал:
Кина лепак
Количина:
100g
Место на Потекло:
Shandong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Поврзани производи