100pcs 16*27cm Јасно Само Лепило Resealable Opp Поли Облека Торба Транспарентен Opp Вреќа Пакување, Пластична Подарок Перница
Ново

100pcs 16*27cm Јасно Само Лепило Resealable Opp Поли Облека Торба Транспарентен Opp Вреќа Пакување, Пластична

DEN 335.04

Залиха


Cleae Само Лепило Кеси Opp Вреќа
Големина : 16cm x 27cm
Реално Може да Се Користи Големина : 16cm x 24cm
Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен Дебелина : Doubal Лице од 0,05 mm
Внимание : Ова е Рамен процес,и без удар.
Имаме Многу Други Димензии,Само за Пребарување Број*Број Во Нашата Продавница Е во Ред,Или Договор со нас.
Други Големина можете да договор со нас.

Декларираните карактеристики

Тип:
Складирање Кеси
Бренд Име:
LBSISI Живот
Применливи Простор:
Гардероба
Употреба:
облека
Функција:
Еко-Пријателски,Виткање,Порибено
Дебелина:
2.5 жица
Шема:
Рамно Тип
Обликот:
Плоштад
Класификација:
Сет
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
PP
Производот:
Јасно opp вреќа
Спецификација:
16*27cm

Поврзани производи