100Pcs DIY 3D Ѕвезди Светат Во Темница Прозрачна Флуоресцентни Пластични Ѕид Налепници Фестивал Партија Спалната соба Дома Декор
Ново

100Pcs DIY 3D Ѕвезди Светат Во Темница Прозрачна Флуоресцентни Пластични Ѕид Налепници Фестивал Партија Спалната

DEN 65.00
DEN 91.68

Залиха


3 D Ѕвезди Светат Во Темница Прозрачна Флуоресцентни Пластични Ѕид Налепници кои Живеат Дома Декор За Бебе Соби
Опис
Функција :
100% сосема нов и висок квалитет
Може да го апсорбира светлина и светат во темнина
Може да се користи ѕид,cellings и било mooth површината.
Тоа е добро decrocated во дете спална соба.
Главната Боја : Светло Зелена
Материјал : Пластика
Тема : Star Шема
Дијаметар : околу 3cm
Пакет Се Вклучени :
100 X пластичен сјај ѕвезди
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.

Декларираните карактеристики

Шема:
Авион Ѕид Налепница
Спецификација:
Multi-piece Package
Класификација:
За Ѕид,Мебел Налепници
Сценарија:
Ѕид
Број На Модел На:
Ѕвезди Ѕид Налепница
Тема:
Шема
Стил:
Цврста
Материјал:
Пластични
Бренд Име:
AIHOME
Уметност стил :
Авион ѕид налепници
Шема на бои:
multicolor
Функција:
декоративни налепници ѕид
Висат Во/Држи На:
Спални Соби,Детска Соба,Дневни Соби

Поврзани производи