100Pcs Микс рачно изработени Дрво Копчиња за Шиење Микс Многу 30мм WB359
Ново

100Pcs Микс рачно изработени Дрво Копчиња за Шиење Микс Многу 30мм WB359

DEN 172.00
DEN 191.52

Залиха


Добредојдовте во мојата продавница.Вие сте наддавање за копчињата,можете да ја користите scrapbooking, декоративни, опремување статии,Шиење,DIY, и така натаму....
100% Сосема Нов
Materlia : Дрво
Опис : Две шиење дупка
Боја : Комбинација На Боја
Големина : 30 mm Aprrox
КОЛИЧИНА : 100pcs/пакет

Декларираните карактеристики

Тип На Производ:
Копчиња
Функција:
Мие,Еко-Пријателски,Хемиско Чистење
Копчето Тип:
2-Дупки Копчето
Бренд Име:
боја на змејот
Декорација:
Чипка
Стил:
Flatback
Материјал:
bakelite
Обликот:
Круг
Техника:
Опфатени
Број На Модел На:
30мм Прибл

Поврзани производи