100pcs/Многу Божиќ Миленичиња Куче Лак врски рачно изработени Прилагодливи Миленичиња Куче Врски Фестивал Neckties Куче Подготвува Материјали
Ново

100pcs/Многу Божиќ Миленичиња Куче Лак врски рачно изработени Прилагодливи Миленичиња Куче Врски Фестивал Neckties

DEN 2548.00
DEN 2831.52

Залиха


Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. П : Колку чини да брод на мојата земја?
A : Пакет помалку од 2 Kg ќе биде испорачуван Кина Пост Воздухопловната која е бесплатна испорака до 26 земји како следниве : сад; Обединето Кралство; Австралија; Бразил; Канада; Италија; Турција; Шпанија; Малезија; Франција; Русија; Шведска; Нов Зеланд; Норвешка; Швајцарија; Јапонија; Тајланд; Ирска; Израел; Белгија; Полска; Јужна Кореја; Австрија; Германија; Данска; Сингапур.8" - 18" (25-45 CM)
Должина : 4inch ; широк : 1.
Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.
Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Други Политики :
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Купи со доверба!
Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или пари назад. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест.
Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови.
Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без дополнителен полнач, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект.
Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 30 дена. П : Дали овој производ доаѓаат со мало пакет?
A : имаме прогласи пакување детали за опис на секој производ, ве молиме проверете тоа, ви благодариме! П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!
.
Плаќање :
Ние прифаќаме alipay тука .

Декларираните карактеристики

Големина:
L
Тип:
Кучиња
Бренд Име:
Masue Домашни Миленици
Материјал:
Полиестер
Тип На Објект:
Вратоврска & Лак Вратоврска
Употреба:
Јаки & Води
Ширина:
1.96inch
Должина:
4inch
Периметар:
45 cm
Тежина:
10 g/piece
is_customized:
Yes

Поврзани производи