(100Pcs/многу) ДСП-213 PCT213 WAGO 222-413 Универзална Компактен Жица Жици Конектори 3 Pin диригент терминал блок лост AWG 28-12
Ново

(100Pcs/многу) ДСП-213 PCT213 WAGO 222-413 Универзална Компактен Жица Жици Конектори 3 Pin диригент терминал

DEN 729.60

Залиха


MDFN серија терминал
FDFN серија терминал
BHT серија терминал
RV серија терминал SV серија терминал ФЛОПИ серија терминал FDFD серија терминал BV серија терминал E серија терминал FRD серија терминал MPD серија терминал ДСП серија терминал Шопинг Водич Листа на Дсп-102 Дсп-104 Дсп-106 Дсп-108 Дсп-111
Дсп-212 Дсп-213 Дсп-214 Дсп-215 Дсп-218
Жица пресек (mm2) : 0.08-2.5 Еден од жица 0.08-4.0 Заробени диригент Оценет напон/Current(V/A) : 400/32 Рангирани од импулси на напонот (KV) : 7 Лента должина(mm) : 10мм
Небезбедни електрични предизвика пожар, па ние треба да користи безбедна wire конектор.
Ние треба за да се поврзете на жица безбедност и безбедноста повторно.
Совети : Ако сакате другите големина конекторот , може да се immediectly clink слика во следнава табела .

Декларираните карактеристики

Број На Модел На:
ДСП-213
Бренд Име:
EARUELETRIC
Тип На Единица:
многу (100 парчиња/многу)
Тежина На Пакет:
0.52kg (1.15lb.)
Пакет Големина:
21cm x 10cm x 6cm (8.27in x 3.94in x 2.36in)

Поврзани производи