100pcs/многу EM4305 134.2 khz ISO11784/85 rfid уво ознака за животно говеда овци свињи управување со
Ново

100pcs/многу EM4305 134.2 khz ISO11784/85 rfid уво ознака за животно говеда овци свињи управување со

DEN 4514.00
DEN 4752.00

Залиха


Оваа цел
100pcs EM4305 ознаки.
ако треба пишуваат шифрата и печатење . мора да забелешка во вашата нарачка
1.Материјал : TPU
2.Фреквенција : 134.2 KHZ.
3.Боја : жолта.
4. Работен Режим : Читање и пишување
5.водоотпорен.
6.протокол : ISO11784/ISO11785
7.Издржливост : > 100 000 пати
8.Складирање на податоци : > 10 години

Декларираните карактеристики

Прочитајте Опсег:
3-5cm
Број На Модел На:
EM4305
Бренд Име:
ZOCORFID
Контури:
Туѓо Картичка
Големина:
more
моќност:
Пасивни Картичка
Чип Вид:
Безконтактни лична Карта
Признавање На Чекање:
Читање-пишување
Чип Капацитет:
125
Фреквенција:
134.2 khz

Поврзани производи