100PCS/Многу Нови LCD Дисплеј Светлото Филм За iPhone 5G 5S 5C Назад Светлина Реновирање Поправка Делови
Ново

100PCS/Многу Нови LCD Дисплеј Светлото Филм За iPhone 5G 5S 5C Назад Светлина Реновирање Поправка Делови

DEN 3609.00
DEN 3839.52

Залиха

Ве молиме контактирајте со нас пред да се вратат на производи. Вашето задоволство е наша извршување! Ние ќе се потрудиме да обезбеди дополнителни услуги до вас.100 PCS/Многу Нови LCD Дисплеј Светлото Филм За i Phone 5 G 5 S 5 C Назад Светлина Реновирање Поправка Делови
Овој објект е тестиран пред превозот.
Високо квалитетни и издржливи материјали
Слики кои покажуваат на нашата продавница е да се преземат од страна на Easygo врз основа на вистински prducts. Ние или ќе наплата или да го замени по приемот на неисправни
објекти. Срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашата
производи и услуги.
DHL, UPS-от, EMS и FEDEX : за 3-7 работни дена. Предмети ќе биде транспортирана со следење на број со 2-3 работни дена по вашата исплата расчисти на Aliexpress.
Почитувани вредност обичај, кога ќе добиете предмети од вашата нарачка во рок од 24 часа, ве молиме внимателно проверете дали има било какви
предмети се оштети или неточни количина доставени во вашата нарачка. Следново е
проценето време на испорака за различни превозот методи.
Ве молиме да се свесни дека за време на испорака ќе трае подолго поради можни инспекција од сопствени
властите. Бидејќи на различни
осветленоста, сликите се само за информација, да ги преземе практичност како стандард. Ние брод на адресата која е предвидено од страна Aliexpress, па ве молиме да бидете сигурни дека вашата адреса за е точен и ажуриран. Општо земено, земјите како што се Русија, Бразил ќе потрае подолго за да добиете пакет. Корисниците се одговорни за враќање превозот цена. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги разреши евентуалните грешки и недостиг на количеството кога сте на шопинг со нас. Сите електронски предмети ќе бидат тестирани пред превозот надвор се обезбеди квалитет. Повратни информации е со појадок за шампион.
Препорачана пошта : околу 10-30 дена. Некои производи имаат различни бои,
ве молиме контактирајте со нас или оставете порака пред донесувањето на спорот.

Декларираните карактеристики

боја:
за iphone 5C 5S, за iphone 5
Тип:
Екран На Допир
Бренд Име:
OMEVE
Компатибилен Бренд:
Apple iPhone

Поврзани производи