100pcs/многу оригинални главниот flex Плоча Плоча Flex Кабел за iPhone 6 Плус Home Копчето Flex 5.5 инчен
Ново

100pcs/многу оригинални главниот flex Плоча Плоча Flex Кабел за iPhone 6 Плус Home Копчето Flex 5.5 инчен

DEN 5414.00
DEN 5759.52

Залиха

Никогаш не се користи. Пакет : 20pcsmotherboard flex за i Phone 6+ 6 Плус 5.
Почитувани вредност обичај, кога ќе добиете предмети од вашата нарачка во рок од 24 часа, ве молиме внимателно проверете дали има било какви
предмети се оштети или неточни количина доставени во вашата нарачка. Ние или ќе наплата или да го замени по приемот на неисправни
објекти. • Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе ви обезбедиме со ажурирани превозот цена по вашето барање.
DHL, UPS-от, EMS и FEDEX : за 3-7 работни дена.
Препорачана пошта : околу 10-30 дена. Вашето задоволство е наша извршување! Ние ќе се потрудиме да обезбеди дополнителни услуги до вас. Ние се обидуваме се потрудиме да одговорите на вашите пораки веднаш штом е можно, сепак, се должи на висока јачина на звук на дневни дојдовни е-пораки и временската зона разлика, ние може да не биде во можност да одговорите на вашите пораки веднаш. Ние брод на адресата која е предвидено од страна Aliexpress, па ве молиме да бидете сигурни дека вашата адреса за е точен и ажуриран.Сите предмети биле тестирани пред превозот. Вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој и
мерач на тоа како ние се прави. Ве молиме овозможи 24 деловни часа за нас, за одговор
Слики кои покажуваат на нашата продавница е да се преземат од страна на Easygo врз основа на вистинските производи. Срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашата
производи и услуги. Следново е
проценето време на испорака за различни превозот методи. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги разреши евентуалните грешки и недостиг на количеството кога сте на шопинг со нас.
Ве молиме да се свесни дека за време на испорака ќе трае подолго поради можни инспекција од сопствени
властите. Ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти која и негативни
повратни информации.

Декларираните карактеристики

дизајн:
Бар
Компатибилен Бренд:
Apple iPhone
Број На Модел На:
за iphone 6 плус 5.5

Поврзани производи