100pcs/многу Транспарентен Мини Мал 1.5x2.5cm Zip Заклучување Пластични ЈП Кеси Патент Пошта За Накит Пилула Храна Семе Прав Пакување
Ново

100pcs/многу Транспарентен Мини Мал 1.5x2.5cm Zip Заклучување Пластични ЈП Кеси Патент Пошта За Накит Пилула

DEN 192.00

Залиха


Добредојдовте На HANTI Продавница
100pcs/многу Транспарентен Мини Мал 1.5x2.5cm Zip Заклучување Пластични ЈП Кеси Патент Пошта За Накит Пилула Храна Семе Прав Пакување
Тип : Пластични ЈП Zip Заклучување Пакување Кеси Екранот
Материјал : PE Пластичен
Боја : Транспарентна Јасно Големина : Околу 2.5 см(H) x 1,5 см(W)
Количина : 100 Pcs (1% грешка за количината е нормално ,ви благодариме за разбирањето!

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Објектот Висина:
2.5cm
Производ Карактеристики:
zip заклучување пластична кеса
Бренд Име:
KoMee
Објектот Должина:
2.5cm
Накит Пакување & Display Type:
Пошта
Број На Модел На:
1.5X2.5CM
Објектот Ширина:
1.5cm
Објектот Дијаметар:
1.5cm
Големина:
1.5x2.5cm / 1.5*2.5cm
боја:
Транспарентна
Материјал:
ЈП пластика
Име:
ЈП Пластични Кеси Пошта Складирање Кеси
Употреба:
Одговара Монета Бонбони Бисер Пилула Во Прав Накит Семе Пакување
Кеси За Наврати:
Домаќинство Божиќ Супермаркет Роденден, Свадба Партија Перики
За Прилагодено:
Прифати Обичај Кеси Логото Печатење За Голема Количина
Стил:
zip заклучување на пластични кеси
Продажба:
Прифати Продажба На Мало Трговија На Големо Капка Превозот Фабрика Цена Евтини Продажба Оркестарот
Различни Име:
Детали bolsas de regalo bolso saquinho boda embalagem saco presente

Поврзани производи