100pcs оригинални висок квалитет вибратор Вибрации Flex Кабел за Samsung Галакси S5 i9600 G900 G900A G900T G900V G900F G900P
Ново

100pcs оригинални висок квалитет вибратор Вибрации Flex Кабел за Samsung Галакси S5 i9600 G900 G900A G900T

DEN 5414.00
DEN 5759.52

Залиха

Ние ќе ви обезбедиме со ажурирани превозот цена по вашето барање. Сите електронски предмети ќе бидат тестирани пред превозот надвор се обезбеди квалитет.
Препорачана пошта : околу 10-30 дена.
DHL, UPS-от, EMS и FEDEX : за 3-7 работни дена. Ние или ќе наплата или да го замени по приемот на неисправни
објекти. Бидејќи на различни
осветленоста, сликите се само за информација, да ги преземе практичност како стандард.Тестирани пред превозот и 100% работи добро
4. Повратни информации е со појадок за шампион. Предмети ќе биде транспортирана со следење на број со 2-3 работни дена по вашата исплата расчисти на Aliexpress.
Почитувани вредност обичај, кога ќе добиете предмети од вашата нарачка во рок од 24 часа, ве молиме внимателно проверете дали има било какви
предмети се оштети или неточни количина доставени во вашата нарачка.
100% оригинални висок квалитет вибратор Вибрации Flex Кабел за Samsung Галакси S5 i9600 G900 G900 A G900 T G900 V G900 F G900 P
1. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги разреши евентуалните грешки и недостиг на количеството кога сте на шопинг со нас. Следново е
проценето време на испорака за различни превозот методи. Вашето задоволство е наша извршување! Ние ќе се потрудиме да обезбеди дополнителни услуги до вас.Замена на дел за samsung s5 i9600
2.Одличен за по-продажба на servic
Слики кои покажуваат на нашата продавница е да се преземат од страна на Easygo врз основа на вистинските производи. Ве молиме контактирајте со нас пред да се вратат на производи. Вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој и
мерач на тоа како ние се прави. Корисниците се одговорни за враќање превозот цена.Испорака во 2-3 работни дена после потврда на плаќањето
5. Срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашата
производи и услуги. Некои производи имаат различни бои,
ве молиме контактирајте со нас или оставете порака пред донесувањето на спорот.

Декларираните карактеристики

дизајн:
Бар
Компатибилен Бренд:
Samsung
Број На Модел На:
за Samsung Галакси S5 i9600 G900 G900A G900T G900V G900F G900P

Поврзани производи