100pcs Сина серија Дрвени Копчиња за Шиење Копчиња Занает Scrapbooking Прибор за Облека се меша големина 2 Дупки
Ново

100pcs Сина серија Дрвени Копчиња за Шиење Копчиња Занает Scrapbooking Прибор за Облека се меша големина 2

DEN 93.00
DEN 107.04

Залиха


100pcs Сина серија Дрвени Копчиња за Шиење Копчиња Занает Scrapbooking Прибор за Облека се меша големина 2 Дупки

Декларираните карактеристики

Тип На Производ:
Копчиња
Функција:
Хемиско Чистење,Без Никел,Еко-Пријателски,Перат
Техника:
Боење
Декорација:
Никој
Материјал:
Дрво
Обликот:
Срцето
Копчето Тип:
2-Дупки Копчето
Стил:
Flatback
Број На Модел На:
WJJD2018013004
боја:
Bule
Големина:
микс големина за 15mm
Атрибут:
diy занает
категорија:
шиење додатоци
Обликот:
круг цвет срце

Поврзани производи