100sets/многу Hihg Квалитет оригинални црно бела Завртки Целосна Завртки Сет за iPhone 5c
Ново

100sets/многу Hihg Квалитет оригинални црно бела Завртки Целосна Завртки Сет за iPhone 5c

DEN 1353.00
DEN 1439.52

Залиха

Предмети ќе биде транспортирана со следење на број со 2-3 работни дена по вашата исплата расчисти на Aliexpress. Општо земено, земјите како што се Русија, Бразил ќе потрае подолго за да добиете пакет. Следново е
проценето време на испорака за различни превозот методи. Вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој и
мерач на тоа како ние се прави. Ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти која и негативни
повратни информации. Ние брод на адресата која е предвидено од страна Aliexpress, па ве молиме да бидете сигурни дека вашата адреса за е точен и ажуриран.
Ве молиме да се свесни дека за време на испорака ќе трае подолго поради можни инспекција од сопствени
властите. Корисниците се одговорни за враќање превозот цена. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги разреши евентуалните грешки и недостиг на количеството кога сте на шопинг со нас.
Почитувани вредност обичај, кога ќе добиете предмети од вашата нарачка во рок од 24 часа, ве молиме внимателно проверете дали има било какви
предмети се оштети или неточни количина доставени во вашата нарачка. Ние или ќе наплата или да го замени по приемот на неисправни
објекти. Бидејќи на различни
осветленоста, сликите се само за информација, да ги преземе практичност како стандард. Ние ќе ви обезбедиме со ажурирани превозот цена по вашето барање. Ве молиме контактирајте со нас пред да се вратат на производи.

Декларираните карактеристики

Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Број На Модел На:
За iPhone 5C

Поврзани производи