100sets SKP Вратило Часовник на Рака 51 Кварц Часовник-Додаток DIY црн краток Раце Метал Алуминиум Материјал со Висок квалитет DIY Часовник колекции
Ново

100sets SKP Вратило Часовник на Рака 51 Кварц Часовник-Додаток DIY црн краток Раце Метал Алуминиум Материјал

DEN 1420.80

Залиха

91 mm,
Производ Фото Метал Алуминиум Материјал со бакар ракав
Час и минута раце површината имаат заштитна транспарентен филм Оваа раце може да се користи кога DIY Часовник,тоа е часовник-додаток. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Исто така можете да го користите да го смените вашиот orriginal лош саат раце,ова ќе заштедите многу пари затоа што не треба да се repalce целиот часовник Инструкции за инсталација Кога ќе го инсталирате Часовник на рака, само притиснете надолу на часовникот страна на оската вертикално,не треба да пресврт на рака. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.
Гаранција & Одржување :
Ние нудиме на 1-месец слободна замена.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот . Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.

Декларираните карактеристики

Број На Модел На:
44704P раце

Поврзани производи