100X Нови пристигнување addressable 0.3 W SK6812 RGBW (втората светска војна-3000K / Г.С. -6000K )5050SMD LED чип со 10мм топлина мијалник бесплатен превозот
Ново

100X Нови пристигнување addressable 0.3 W SK6812 RGBW (втората светска војна-3000K / Г.С. -6000K )5050SMD LED

DEN 1296.00

Залиха

Ние ќе бидат одговорни за resending такса. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест за напред и назад товар. Ако објектот е неисправна на 90 дена, Ние ќе ви испратиме замена или понуда за наплата откако ќе ги примите на неисправни објект.
Оваа ставка вклучува 100 PCS
Опис На Производот :
Ние прифаќаме Alipay, Paypal, Western Union,Зачувам ,T/T итн.0 V
Вати : 0. Ние само брод потврдените адреса предвидено од страна Aliexpress.
Ние ќе ја испрати на парцели во рамките на времето покажа дека во овој оглас по купувачот исплата е потврдена од страна Aliexpress.метар
Спецификации
Напон : 5. Ние и ветуваме на 3 години гаранција,Доколку постои било каков проблем, exluding лични фактор, Ние и ветуваме на repaire или промена на нови производи за клиенти. Ние во голема мера го цениме вашата позитивни повратни информации со 5 ѕвезди да ни се и ќе го сторат истото за вас. Пратката не ги вклучува царина ЕМС : 5~9 работни дена. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Ali Express Стандард за Испорака : 12 ~ 30 работни дена Кина Пост Регистрирани Воздух Mail : 12 ~ 30 работни дена
Сите предмети ќе бидат 100% тестирани и се со security пакување пред породувањето. Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Ние ќе ви одговори и понуди помош веднаш. И купувачот зема на враќање такса. Ако поради некоја причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас за решавање на било какви проблеми пред да замине повратни информации. DHL, UPS-от, FEDEX, ТНТ : 3~6 работни дена. Услуга транзит време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. 6000-6500 K)
Агол на гледање : 120 степен.3 W
Боја/Бран : RGBW (R 620-630nm/G 515-525nm/Б 460-470nm/ светска војна 2700-3000 K/ Г.
Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објект,Купувачите треба да ги пријават на неисправни проблем во рок од 7 дена по приемот на објектот ,за замена или рефундирање на, ве Молиме контактирајте ме пред да се врати.

Декларираните карактеристики

Емитуваат Боја:
RGB ВТОРАТА СВЕТСКА ВОЈНА, RGB Г.С.
Тип На Објект:
Топката
Број На Модел На:
I
Бренд Име:
KINGGREEN

Поврзани производи