10ft Директно Pop-Up Ткаенина Банер Advertisinig покажи Ѕид Со Преносни Тензија Ткаенина Плоштадот Табела(Вклучува Печатење)
Ново

10ft Директно Pop-Up Ткаенина Банер Advertisinig покажи Ѕид Со Преносни Тензија Ткаенина Плоштадот Табела(Вклучува

DEN 16320.00

Залиха


Декларираните карактеристики

Број На Модел На:
GWY-АД-PZC
Употреба:
Рекламирање
Јарболот Материјал:
Алуминиум
Знамиња & Банери Материјал:
Полиестер
Бренд Име:
GEWXYPO
Тип:
Печатени
Стил:
Преносни Екранот
Цевка со дијаметар:
17mm
цевка со дебелина:
1mm
Технологија На Печатење:
Преносот На Топлината
печатење материјал:
260g Плетени Полиестер Ткаенини
Pop-Up Графички Големина:
362*225cm
Табела Големина:
80*53*100cm
Пакување Детали:
Црна Оксфорд Торбичката
Водечките Време:
5-7 дена
Место на Потекло:
Шангај,Кина
картон:
2

Поврзани производи