10Pcs 59/1x8 Ethernet Мрежа RJ45 LAN Женски PCB Приклучок Конектор Џек
Ново

10Pcs 59/1x8 Ethernet Мрежа RJ45 LAN Женски PCB Приклучок Конектор Џек

DEN 465.60

Залиха


Производ карактеристики :
Пластични материјали : PBT заштита на животната средина
Метална школка материјал : Бакар
Злато позлата : ФУ"
Пакување : пластична кутија
Количина : 10 PCS

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
VOSORON

Поврзани производи