10pcs Антички Сребрен Алуминиум Волкот Куче Шарм За Diy Накит Одлуки Наоди Хривнија Ѓердан Ѓердан Приврзоци 30*20mm
Ново

10pcs Антички Сребрен Алуминиум Волкот Куче Шарм За Diy Накит Одлуки Наоди Хривнија Ѓердан Ѓердан Приврзоци

DEN 63.00
DEN 69.60

Залиха

-1.73 /торба
10pcs Антички Сребрен Алуминиум Волкот Куче Шарм За Diy Накит Одлуки Наоди Хривнија Ѓердан Ѓердан Приврзоци 30*20mm ќе се примени 10piece
На привлечност се направени од цинк легура метал кој е доведе и никел слободни. Совршен за приврзоци, обетки, шарм нараквици, патент повлекува, ознаки и вино шарм!
Answer : ___________________________ NOTE : Целосна продавница попуст ,за повеќе од 2 парчиња ,попуст 5-10 off

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
EY3772
Бренд Име:
среќа око
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Шарм Тип:
Животни
Големина:
30*20mm

Поврзани производи