10pcs Бела Црн Екран на Допир Digitizer Пластични Средината Рамка Рамки Spacer Делови Замена за iPad 2 3 4-та Генерација
Ново

10pcs Бела Црн Екран на Допир Digitizer Пластични Средината Рамка Рамки Spacer Делови Замена за iPad 2 3 4-та

DEN 315.00
DEN 335.52

Залиха

Срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашата
производи и услуги. Сите електронски предмети ќе бидат тестирани пред превозот надвор се обезбеди квалитет. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги разреши евентуалните грешки и недостиг на количеството кога сте на шопинг со нас. Вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој и
мерач на тоа како ние се прави.
Ве молиме да се свесни дека за време на испорака ќе трае подолго поради можни инспекција од сопствени
властите. Вашето задоволство е наша извршување! Ние ќе се потрудиме да обезбеди дополнителни услуги до вас.

Декларираните карактеристики

дизајн:
Бар
Компатибилен Бренд:
Apple iPhone

Поврзани производи