10pcs Црно Бели Пред Рамки со течен лепак LCD Средината Рамка за Домување Делови Хром Екран Држач за iphone 5 5c 5s
Ново

10pcs Црно Бели Пред Рамки со течен лепак LCD Средината Рамка за Домување Делови Хром Екран Држач за iphone

DEN 315.00
DEN 335.52

Залиха

Повратни информации е со појадок за шампион.
Препорачана пошта : околу 10-30 дена. Вашето задоволство е наша извршување! Ние ќе се потрудиме да обезбеди дополнителни услуги до вас. Корисниците се одговорни за враќање превозот цена. Некои производи имаат различни бои,
ве молиме контактирајте со нас или оставете порака пред донесувањето на спорот.
10pcs Црно Бели Пред Рамки со течен лепак LCD Средината Рамка за Домување Делови Хром Екран Држач за iphone 5 5c 5s
Опис :
· Сосема Нов Висок Квалитет замена надворешното стакло
· Компатибилен за i Phone 5 S
· Тестирани еден по еден пред превозот, 100% работи добро
· * * Во совршена состојба, не се користи
· Црна и Бела се исто така достапни
ве молиме оставете порака за тоа колку секој модел што треба и бојата што ги
мешан модел и боја им е дозволено
без порака ние ќе им испрати за iphone 5 за вас
се надевам дека ќе може да се разбере
ако имате било concren pls се чувствуваат слободни да не контактирате!!!
ако сакате средината рамка за iphone 6,pls кликнете :
Црно Бели Пред Рамки со 3 M лепак LCD Средината Рамка за Домување Делови Хром Екран Држач за iphone 6
Слики кои покажуваат на нашата продавница е да се преземат од страна на Easygo врз основа на вистинските производи. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги разреши евентуалните грешки и недостиг на количеството кога сте на шопинг со нас. Ве молиме контактирајте со нас пред да се вратат на производи. Ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти која и негативни
повратни информации. Бидејќи на различни
осветленоста, сликите се само за информација, да ги преземе практичност како стандард. Општо земено, земјите како што се Русија, Бразил ќе потрае подолго за да добиете пакет.
Ве молиме да се свесни дека за време на испорака ќе трае подолго поради можни инспекција од сопствени
властите. Сите електронски предмети ќе бидат тестирани пред превозот надвор се обезбеди квалитет.

Декларираните карактеристики

боја:
Бела, Црна
дизајн:
Бар
Компатибилен Бренд:
Apple iPhone

Поврзани производи