10pcs Гаранција на Оригинални висока qulity мала камера на Предната Камера/cam за Samsung Галакси Забелешка 4 N910F СМ-N910F
Ново

10pcs Гаранција на Оригинални висока qulity мала камера на Предната Камера/cam за Samsung Галакси Забелешка

DEN 902.00
DEN 959.52

Залиха

Срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашата
производи и услуги. Ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти која и негативни
повратни информации. Некои производи имаат различни бои,
ве молиме контактирајте со нас или оставете порака пред донесувањето на спорот.
Оригиналниот Замена Дел за Samsung Галакси Забелешка 4 N910 Пред се Соочуваат со Камера Мала Камера Flex Кабел
Предмети Condiction :
Тоа е тестирани 100% работи за Samsung Галакси Забелешка 4 N910 F СМ-N910 F , тоа е дел да го замени вашиот iphone 's делови
Гаранција : да ја прифатиме наплата или замена откако ќе добиете предмети во рок од 7 дена , ве Молам само да не контактирате за да се направи замена или рефундирање , bthe купувачот го плати превозот цена назад , ви Благодариме !
Answer : ___________________________ Note : купувачот се направи царинење , ние ќе се намали по вредноста на invoce преку царинската управа , па ве молиме да ги споделите со нас колку што треба ни да пишуваат на фактура, ако треба , ви Благодариме !
Слики кои покажуваат на нашата продавница е да се преземат од страна на Easygo врз основа на вистинските производи.
Препорачана пошта : околу 10-30 дена.
Почитувани вредност обичај, кога ќе добиете предмети од вашата нарачка во рок од 24 часа, ве молиме внимателно проверете дали има било какви
предмети се оштети или неточни количина доставени во вашата нарачка. Вашето задоволство е наша извршување! Ние ќе се потрудиме да обезбеди дополнителни услуги до вас. Предмети ќе биде транспортирана со следење на број со 2-3 работни дена по вашата исплата расчисти на Aliexpress. Ве молиме контактирајте со нас пред да се вратат на производи. Вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој и
мерач на тоа како ние се прави. Повратни информации е со појадок за шампион.
Ве молиме да се свесни дека за време на испорака ќе трае подолго поради можни инспекција од сопствени
властите.

Декларираните карактеристики

дизајн:
Бар
Број На Модел На:
за Samsung Галакси Забелешка 4 N910F СМ-N910F
Бренд Име:
OMEVE
Компатибилен Бренд:
Samsung

Поврзани производи