10pcs Гроздобер Цвет Lockets За Жените Мали Daitny Ѓердан Мини Шарм Ароматерапијата Етерично Масло Diffuser Ѓердан XSH163
Ново

10pcs Гроздобер Цвет Lockets За Жените Мали Daitny Ѓердан Мини Шарм Ароматерапијата Етерично Масло Diffuser

DEN 384.00
DEN 767.52

Залиха


7166204472995608 од Суштинско значење locket US $ 4.20 /парче US $ 4.20 /парче US $ 2.99 /парче US $ 2.99 /парче US $ 2.99 /парче US $ 2.99 /парче US $ 21.00 /парче US $ 21.00 /парче US $ 4.99 /парче US $ 3.99 /парче US $ 3.99 /парче US $ 4.99 /парче US $ 4.99 /парче US $ 4.20 /парче US $ 4.20 /парче US $ 4.20 /парче US $ 4.20 /парче US $ 4.20 /парче US $ 4.20 /парче САД $ 4.20 /парче US $ 4.20 /парче US $ 4.20 /парче US $ 4.20 /парче US $ 4.20 /парче US $ 4.20 /парче US $ 4.20 /парче US $ 4.20 /парче US $ 4.20 /парче
Answer : ___________________________ Note : pendant големина е 19.5 mm. тоа беше мала,исклучителна.
Секој од нив доаѓа со 6mm лава камен и 70cm легура синџир, пакување со Opp вреќа.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Должина:
70cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Растенијата
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Pendant Големина:
19.5 mm
Материјал:
Метал
Синџир Тип:
Линк Синџир
Број На Модел На:
XSH163
Со Лава:
Yes
Со Синџир:
Yes

Поврзани производи