10Pcs Мини Клип На Табла Зборови Порака табла Оркестарот Дрвени Chalkboard Облик Клип За Свадба Партија
Ново

10Pcs Мини Клип На Табла Зборови Порака табла Оркестарот Дрвени Chalkboard Облик Клип За Свадба Партија

DEN 93.00
DEN 110.40

Залиха


10 Компјутери/Многу Дизајниран Мини Клип На Табла Дрвени Chalkboard Облик Клип За Свадба Партија Зборови Порака Хартија Клип Оркестарот
Функција :
100% nrand нов и висок квалитет
Симпатична мини порака табла на колче клип
Идеален за чудат малку пораки и оркестарот употреба
Погоден за клипинг виси слика, имајте на ум, хартија, итн
Големина (L x W ) : Прибл. 6cm*4cm
Материјал : Дрво
Боја : како на сл
Пакетот вклучува :
10 компјутери x Мини Клип На Табла

Декларираните карактеристики

Тип:
табла
Укината:
No
Бренд Име:
KOQZM
Број На Модел На:
табла

Поврзани производи