10pcs/многу 30*30мм Врвни Мода DIY Накит Ѓердан Шамија Додатоци злато colorPlastic CCB Круг Прстени
Ново

10pcs/многу 30*30мм Врвни Мода DIY Накит Ѓердан Шамија Додатоци злато colorPlastic CCB Круг Прстени

DEN 63.00
DEN 84.00

Залиха


Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
накит наоди
Големина:
30mm
Објектот Дијаметар:
3cm
Објектот Должина:
3cm
Објектот Тежина:
30g
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Висина:
3cm
Производ Карактеристики:
Круг
Број На Модел На:
UF8115
Материјал:
CCB
Накит Наоди Тип:
Други
is_customized:
yes
Пакет:
OPP вреќа
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Дијаметар:
30мм

Поврзани производи