10pcs/многу Јапонски тип ретро Помине Уметност тиркизна попуштат метални легури
Ново

10pcs/многу Јапонски тип ретро Помине Уметност тиркизна попуштат метални легури

DEN 139.20

Залиха

Изненадување!!! Кога ќе се купи ова ,ние ќе ви испратиме малку подарок!Тоа е бесплатно!!!
Што ви се waitting за!!!
Карактеристики :
Голем за Двете Професионални Помине Специјалист или Помине Уметност Ученик
Тоа се Направи Вашите Нокти да Изгледаат Елеганција и Специјални
Компатибилен со Двете Природни и Вештачки Нокти и Лесно да се Примени
Исто така може да се Користи за Декорација на Вашиот Дом, Мобилен Телефон Случај, Покана Картичка, Телото Уметност и др.
Инструкции :
Може да се користи со лак, УВ гел или акрил нокти, итн.
Чистење на површината на ноктите, четка и база на полска, место на ноктите
Пакет Содржина : 10pcs x метал декорација на нокти
торба торба торба торба

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Кристал & Декорација
Количина:
10pcs по торба
Бренд Име:
TSZS
Материјал:
Метал
Тежина:
10g
Големина:
as picture
Број На Модел На:
C505-516
дизајн:
ретро
Материјал:
Метал
Место на Потекло:
Кина (Копно)
боја:
како Слика
is_customized:
Yes
feauture:
природна тиркизна,со различни попуштат

Поврзани производи