10pcs/многу бесплатен превозот snuff Кина евтини цена 6CM пушењето цевка Jamaican реге тутун цевки Черепот цигара Трагачи билка цевка
Ново

10pcs/многу бесплатен превозот snuff Кина евтини цена 6CM пушењето цевка Jamaican реге тутун цевки Черепот

DEN 1079.00
DEN 1199.04

Залиха

Ние не сме одговорни за било царина или данок на увоз
Повратни информации
1.но, ние сме сигурни дека тоа ќе биде најбрз начин можеме да направиме.Превозот и ракувањето со полнење не се враќа и клиентите треба да биде одговорен за сите трошоци за враќање.Ако постојат некои изработка или материјал за дефекти со производи, ве молиме контактирајте со нас прво , ние ќе размена или да нуди и други решенија за вас да се направи избор. Ние ќе остави порака за да му кажете на следење на број по ние брод на стоките за вас. Тие мора да бидат под resalable состојба. Сите производи што се продаваат се со добар квалитет и под испитување пред тие да бидат испратени. Ние ќе испрати според превозот метод посигурен и побрз начин, под вонредни околности. Ви благодариме за разбирањето и соработката!
Превозот :
1.
Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики. Човекот-направени дефекти не се гарантира, како што се скршени, рбет и така натаму. Ако имате било какви барања на стоката опис и декларираната вредност во превозот приемот (комерцијална фактура),pls да ни оставите порака после плаќање.,ние ќе испрати меша бои,ви благодариме
Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да се земе време да ни остави позитивен фидбек. Вашиот охрабрување ќе ни се задржи се движи напред и постојано подобрување на нашите услуги. Мислам дека ние може да го реши секој спор преку пријателски преговори. Задоволството на клиентите е многу важно за нас. Ние ќе се обидеме потрудиме да се избегне било кој квалитет на проблемот.Ви благодариме !
Гаранција & Се Враќа
1.можеби превозот метод е различна со онаа можете да изберете.
черепот дух дизајн метална цевка кул тутун за пушење цевка Jamaican реге цигара носителот филтер цевки и метал snuff
Сосема Нов! Доаѓа освен за лесно чистење!
Не содржи штетни објекти
Ова е совршен подарок за себе или сакана цевка пушач
Сигурен и издржлив
Пакет Содржина :
1 x метална Цевка,нема други додатоци
Боја : комбинација од бои како што сликите покажуваат.

Декларираните карактеристики

Обликот:
Директно Тип
Број На Модел На:
метал чадот од тутунот за пушење Цевка
Материјал:
Метал
боја:
сино зелена црвена златно жолта меша бои
Функција:
Rasta Реге Дизајн на метални пушењето Цевка
Функција:
пушењето цевка за пушач чад
Име:
мини преносни метал тутун цевки
Она што:
Јамајка Rasta пушач цевки
Предност:
здрава и чиста
оригиналниот:
произведено во Кина
функција 1:
snorter Билка Трагачи Snuff

Поврзани производи