10Pcs/многу Нови 18inch Круг Точка Фолија Балон Свадба, Роденден Балони Декорација Бонбони Боја Круг Балони за Бебе Деца
Ново

10Pcs/многу Нови 18inch Круг Точка Фолија Балон Свадба, Роденден Балони Декорација Бонбони Боја Круг Балони

DEN 175.00
DEN 250.08

Залиха

10 Pcs/многу Нови 18inch Круг Точка Балон за Детето Играчки Свадба Партија Балони Бонбони Боја Точки Бран Точка ги Красат Балони
Големина : 18inch
Пакет : 10pcs

Декларираните карактеристики

боја:
случаен боја
Повод:
Број На Модел На:
Бонбони Боја Точка Балон 18inch
Бренд Име:
eTya
Обликот Стил:
Круг,Овал
Број на Компјутери:
10pcs
Класификација:
Ballon
is_customized:
No
Материјал:
Алуминиумска Фолија
Материјал:
Алуминиумска Фолија
Occassion:
Свадба Роденден Настан Балони Оркестарот

Поврзани производи