10pcs/многу оригинални нови Слушалка за Уво Звук Звучник Ѕвончето Приемник Поправка на Дел Замена за iPhone 5c
Ново

10pcs/многу оригинални нови Слушалка за Уво Звук Звучник Ѕвончето Приемник Поправка на Дел Замена за iPhone

DEN 437.00
DEN 465.12

Залиха

Ние ќе ви обезбедиме со ажурирани превозот цена по вашето барање. Бидејќи на различни
осветленоста, сликите се само за информација, да ги преземе практичност како стандард. Следново е
проценето време на испорака за различни превозот методи.
Препорачана пошта : околу 10-30 дена. Срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашата
производи и услуги. Ние или ќе наплата или да го замени по приемот на неисправни
објекти. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги разреши евентуалните грешки и недостиг на количеството кога сте на шопинг со нас. Општо земено, земјите како што се Русија, Бразил ќе потрае подолго за да добиете пакет. Ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти која и негативни
повратни информации.
DHL, UPS-от, EMS и FEDEX : за 3-7 работни дена. Корисниците се одговорни за враќање превозот цена. Вашето задоволство е наша извршување! Ние ќе се потрудиме да обезбеди дополнителни услуги до вас. Предмети ќе биде транспортирана со следење на број со 2-3 работни дена по вашата исплата расчисти на Aliexpress. Ве молиме контактирајте со нас пред да се вратат на производи.Слушалка за Уво Звук Звучник Ѕвончето Приемник Поправка на Дел Замена за i Phone 5c Опис : Оригинални гласно говорник измамник за i Phone 5c Сосема нов,не се користи Вистински дел,најдобар квалитет го Замени вашиот погрешна говорникот Тестирани пред пратката,осигурете се работи
Слики кои покажуваат на нашата продавница е да се преземат од страна на Easygo врз основа на вистинските производи. Повратни информации е со појадок за шампион. Некои производи имаат различни бои,
ве молиме контактирајте со нас или оставете порака пред донесувањето на спорот. Ние брод на адресата која е предвидено од страна Aliexpress, па ве молиме да бидете сигурни дека вашата адреса за е точен и ажуриран.
Почитувани вредност обичај, кога ќе добиете предмети од вашата нарачка во рок од 24 часа, ве молиме внимателно проверете дали има било какви
предмети се оштети или неточни количина доставени во вашата нарачка.

Декларираните карактеристики

дизајн:
Бар
Компатибилен Бренд:
Apple iPhone
Број На Модел На:
За iPhone 5C

Поврзани производи