10pcs/многу Свадба свеќи партија дома декорација миризливи свадба корист свеќа лили зголеми цвет слика принцезата принцезата свеќа
Ново

10pcs/многу Свадба свеќи партија дома декорација миризливи свадба корист свеќа лили зголеми цвет слика принцезата

DEN 950.00
DEN 950.40

Залиха


Свадба свеќи партија дома декорација миризливи свадба корист свеќа
човекот жените скулптура слика принцезата принцезата свеќа
Висина е околу 7-9cm
Боја разликата е дозволено.

Декларираните карактеристики

Производот:
Општи Свеќа
Рачно изработени:
Yes
Материјал:
Парафински Восок
Употреба:
Партии
Функција:
Миризливи
Обликот:
Нередовните
Број На Модел На:
44242
Тип:
уметноста свеќа

Поврзани производи