10pcs/многу Тест врвен квалитет за Nokia Lumia 520 525 Панел на Допир за Digitizer Стаклена Леќа Замена со логото
Ново

10pcs/многу Тест врвен квалитет за Nokia Lumia 520 525 Панел на Допир за Digitizer Стаклена Леќа Замена

DEN 1398.00
DEN 1487.52

Залиха

Ве молиме контактирајте со нас пред да се вратат на производи. Општо земено, земјите како што се Русија, Бразил ќе потрае подолго за да добиете пакет. Корисниците се одговорни за враќање превозот цена. Повратни информации е со појадок за шампион.
Препорачана пошта : околу 10-30 дена.
100% Тест врвен квалитет за Nokia Lumia 520 Панел на Допир за Digitizer Стаклена Леќа Замена со логото
Висок квалитет на Екран на Допир за Digitizer Замена Дел Било бавно допир функција, скршеното стакло ќе треба овој дел. Предмети ќе биде транспортирана со следење на број со 2-3 работни дена по вашата исплата расчисти на Aliexpress. Вашето задоволство е наша извршување! Ние ќе се потрудиме да обезбеди дополнителни услуги до вас. Ние или ќе наплата или да го замени по приемот на неисправни
објекти.
Почитувани вредност обичај, кога ќе добиете предмети од вашата нарачка во рок од 24 часа, ве молиме внимателно проверете дали има било какви
предмети се оштети или неточни количина доставени во вашата нарачка. Ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти која и негативни
повратни информации. Ние брод на адресата која е предвидено од страна Aliexpress, па ве молиме да бидете сигурни дека вашата адреса за е точен и ажуриран.
Слики кои покажуваат на нашата продавница е да се преземат од страна на Easygo врз основа на вистинските производи. Сите електронски предмети ќе бидат тестирани пред превозот надвор се обезбеди квалитет. Следново е
проценето време на испорака за различни превозот методи.
Ве молиме да се свесни дека за време на испорака ќе трае подолго поради можни инспекција од сопствени
властите. Некои производи имаат различни бои,
ве молиме контактирајте со нас или оставете порака пред донесувањето на спорот. Го замени вашиот разбиена, неисправни, се одмазди на Екранот на Допир, Digitizer Оваа точка е на Допир Digitizer само и НЕ вклучува LCD Дисплеј ffordable решение за вашата изгребани, скршени, што се не-функционални За Nokia Lumia 520
Пријателски потсетам :
Инсталацијата треба да се постапува од страна на искусни технички професионални во чиста животна средина, да се избегне било грешка.

Декларираните карактеристики

Тип:
Екран На Допир
Бренд Име:
OMEVE
Број На Модел На:
за Nokia Lumia 520 525
Компатибилен Бренд:
Nokia

Поврзани производи