10pcs Мода Симпатична Fimo Исклучителна Цртан филм Пеперутка Полимер Глина се Меша Прстен Божиќ Подароци За Децата Девојки Накит трговија на Големо
Ново

10pcs Мода Симпатична Fimo Исклучителна Цртан филм Пеперутка Полимер Глина се Меша Прстен Божиќ Подароци За

DEN 86.00
DEN 113.76

Залиха

Ако сеуште не сте го доби објект од по 60 дена од вашата исплата, ве молиме контактирајте со нас за наплата;
4. Превозот цена : Кликнете на "транспорт и пакување на" табот на производот детали страница, и ќе видите испорака детали.
Добредојдовте во мојата продавница
Опис : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет Тип : Полимер Глина Цвет Прилагодливи Свадба Прстени За Деца Материјал : Полимер Глина Големина : Прилагодлив, со Дијаметар : 16-19mm Боја : Микс и Случајно го испрати Убаво додатоци за да се интегрираат накит случај за девојки и колекционери Натпревар со соодветен облека за различни повод Прекрасен подарок за вас и вашите пријателки го Фати овој убави додатоци за вас 1 инч = 2. Сликата е зголемена за да ги прикажете деталите - види опис за вистинската големина. Пад на превозот : ние нудиме капка превозот за некои земји, pls ни ги испратите вашите клиент е точно превозот додадете кога местото цел;
5. Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги, ве молиме запомнете да ни остави позитивен фидбек и 5 бодови оценка;
3.54 см или 1cm = 0. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Времето во транзит : Транзит време варира со различни превозот методи.393 инчен Пакет се Вклучени : 10pcs/Пакет x Прстени Нема Мало Кутија, Спакувани Безбедност во Меур Торба. Ако сте незадоволни со предметот или објектот примени во скршен, ве молиме контактирајте со нас за наплата или испраќање на условите подолу :
враќање мора да биде во оригинална состојба;
врати ни во рок од 7 дена;
Контакт & Повратна Информација :
1. Ние ќе остави позитивни повратни информации до сите купувачот кога цел заврши. Може да се пресмета превозот цена цена со внесување на потребните информации;
6. Боја може да се разликува малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следи.Овие трошоци се на сметка купувачот, ако не постои ќе се направат.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши тоа на вашиот satisfactoy и направете ја вашата шопинг искуство пријатно тука.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Прстени Тип:
Свадба Бендови
is_customized:
No
Стил:
Тренди
Бренд Име:
imixlot
Поставување Тип:
Prong поставување
Обликотшема:
Животните
Повод:
Партија
Број На Модел На:
ru
Пол:
Девојки
Површината Ширина:
16*18mm
Материјал:
Глина
Функција:
Никој
Компатибилност:
Никој
Метали Тип:
Никој
Тип На Објект:
прстен
is_customized:
Yes
Парична казна или Моден:
Моден
боја:
multicolor
Место на Потекло:
Жеџијанг,Кина (Копно)
Клучни зборови:
прстени за жени
Клучни зборови:
пеперутка прстени
клучни зборови:
прст прстен
клучни зборови:
Детето Прстен
клучни зборови:
моден накит

Поврзани производи