10pcs Нови Шарм Lockets Мини Locket За Етерични Масла Diffuser Ѓердан Вода Капка Ароматерапијата Накит За Жените XSH159
Ново

10pcs Нови Шарм Lockets Мини Locket За Етерични Масла Diffuser Ѓердан Вода Капка Ароматерапијата Накит За Жените

DEN 384.00
DEN 767.52

Залиха


7166204472995608 од Суштинско значење locket US $ 4.20 /парче US $ 4.20 /парче US $ 2.99 /парче US $ 2.99 /парче US $ 2.99 /парче US $ 2.99 /парче US $ 21.00 /парче US $ 21.00 /парче US $ 4.99 /парче US $ 3.99 /парче US $ 3.99 /парче US $ 4.99 /парче US $ 4.99 /парче US $ 4.20 /парче US $ 4.20 /парче US $ 4.20 /парче US $ 4.20 /парче US $ 4.20 /парче US $ 4.20 /парче САД $ 4.20 /парче US $ 4.20 /парче US $ 4.20 /парче US $ 4.20 /парче US $ 4.20 /парче US $ 4.20 /парче US $ 4.20 /парче US $ 4.20 /парче US $ 4.20 /парче
Answer : ___________________________ Note : pendant големина е 20*13mm. тоа беше мала,исклучителна.
Секој од нив доаѓа со 6mm лава камен и 70cm легура синџир, пакување со Opp вреќа.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Должина:
70cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Pendant Големина:
20*13mm
Материјал:
Метал
Синџир Тип:
Линк Синџир
Број На Модел На:
XSH159
Со Лава:
Yes
Со Синџир:
Yes

Поврзани производи