10pcs Паметен Мобилен Телефон Клип Носителот Менгеме Планината Прилагодливи Заградата за playstaton 4 за PS4 Контролер
Ново

10pcs Паметен Мобилен Телефон Клип Носителот Менгеме Планината Прилагодливи Заградата за playstaton 4 за PS4

DEN 2460.00

Залиха

За да дознаете повеќе за плаќање на Ali Express, ве молиме погледнете го "Help Center"
Испорака
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.
За Нас
Ние продаваме нови објекти директно од фабриката. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно пред да плаќаат. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот. На телескопски клип дизајн, максималната компатибилен со 7. Пакување На Содржина
10pcs × Клип за ps4 Контролер
Плаќање
Ali Express поддржува Виза, Мастеркард, Маестро Дебитна Картичка, Western Union, и преведување преку банките. Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас преку "Trade Manager" или "понуда порака".
Гаранција & Одржување
Ние нудиме 1 месец бесплатно замена. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Ние исто така, обезбеди 12 месец бесплатно одржување. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја.

Декларираните карактеристики

Компатибилен Марка/Модел:
SONY
is_customized:
yes
Број На Модел На:
GSO066
SONY Модел:
PlayStation4
Бренд Име:
xunbeifang
Со USB:
no
Компатибилен:
За PS4
Тип На Производ:
клипот
боја:
Црна, Бела, Црвена, Сина
SONY Модел:
PlayStation4

Поврзани производи