10pcs Прилагодливи 7/8-1 1/8(22mm-30мм) не ' Рѓосувачки Челик Вози Црево Стеги Гориво Линија Црв Клипови
Ново

10pcs Прилагодливи 7/8-1 1/8(22mm-30мм) не ' Рѓосувачки Челик Вози Црево Стеги Гориво Линија Црв Клипови

DEN 273.00
DEN 287.52

Залиха


Дијаметар Опсег : 7/8"-1 1/8"(22mm-30мм) Види Детали погоре, за сите пролет стеги големини Топлина лекување и најтврдокорните Изедначи на Внатрешноста и Ќе Не гризе Црево Лесно да се Стегне, бидејќи тоа е надвор далеку од Стегање Површината Чиста, Сјајна и Професионални во Потрага 100% Сосема Нов ПОПРАВКИ НА АВТОМОБИЛСКАТА ГОРИВО ЛИНИИ, МАЛИ МОТОРИ, МАЛИ АПАРАТИ, правосмукалки, ВОЗДУХ ЦРЕВА, ПИЈАЛАЦИ МАШИНИ ИТН.
Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Нарачки ќе бидат обработени во време по плаќање на проверка. Сите објекти што доаѓаат со 30-ден се врати период, освен ако рекламира поинаку.
Сите трошоците за превозот се неповратни.
Купувачот е одговорен за сите врати превозот обвиненија. Сите ние големина Стеги , ако треба, ве молиме контактирајте со нас.
Враќање на средствата може да се издаде ако замена не е достапна. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Ние внимателно ја испита вратени предмети по приемот пред издавање на размена.
Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.
Не се враќа ќе бидат прифатени ако оригинално пакување е оштетена и/или исчезнати додатоци.
Ние не сме одговорни за било какви загуби во е-mail додека се враќаат врати стока. Повеќето предмети ПОД 2 KG се промовираат со БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ(избрани земји) од Кина пост или Сингапур Пост, Ако ви треба производ итно, ве молиме контактирајте со нас што е можно поскоро со оставајќи ни порака, ние би работат надвор побрза испорака за вас!
2. Нашата цел е задоволството на клиентите!
6. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.
Сите неисправни производи ќе бидат заменети во рамките на соодветна гаранција период.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Fastener & Клип
Име На Модел:
Вози Црево Стеги Гориво Линија Црв Клипови
Објектот Висина:
0inch
Бренд Име:
СКАРА@FUKA
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Објектот Тежина:
0.1kg
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик

Поврзани производи