10Pcs Симпатична Цртан филм Фото Албум Бележник Агол Налепница Шарени DIY Фотографии Хартија Агол Налепници трговија на Големо
Ново

10Pcs Симпатична Цртан филм Фото Албум Бележник Агол Налепница Шарени DIY Фотографии Хартија Агол Налепници

DEN 29.00
DEN 34.56

Залиха


10 PCS Фотографии Хартија Агол Налепници Симпатична Цртан филм DIY Фото Албум Бележник Агол Налепница Шарени
Карактеристики :
100% сосема нов и висок квалитет
DIY вашата фото албум, вашите гости книга, вашиот вазна, колку што сакаш
Едноставен малку налепница, ќе ви помогне да не се исти како и сите други
Користете ја вашата креативност, да си среќен, но исто така и да ги споделите со другите обид!
Големина на : (L)9cm x (W)6cm / 3.54" x 2.36"
Боја : Шарени
Материјал : Хартија
Пакет се вклучени :
1 Кеса x Фото Налепници(10 компјутери по торба)

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
KOQZM
Возраст:
>6 години
Материјал:
Хартија

Поврзани производи