10pcs Стоматолошка Лабораторија Титаниум Нитрат Карбид Burs Полирање +1pc 60 Дупка Burs Блок
Ново

10pcs Стоматолошка Лабораторија Титаниум Нитрат Карбид Burs Полирање +1pc 60 Дупка Burs Блок

DEN 824.00
DEN 876.96

Залиха


Декларираните карактеристики

Бренд Име:
ZUCZUG
НЕТО-WT.:
90g
Големина:
Small
Број На Модел На:
D4U3
Состојка:
Нитрат Карбид
Тип На Објект:
Белење На Заби

Поврзани производи