10PCS=5 Парови Mens Памук се Облекуваат Чорапи, Плус Големи Голема Големина 44, 45, 46, 47, 48, Бизнис Облекуваат Чорапи Calcetines Класичен Сокс Meias
Ново

10PCS=5 Парови Mens Памук се Облекуваат Чорапи, Плус Големи Голема Големина 44, 45, 46, 47, 48, Бизнис Облекуваат

DEN 396.48

Залиха

Ако не примите објект во рок од триесет дена,ве молиме контактирајте со нас,а потоа ние ќе ви помогнат да ги пратите на тоа. Било какви барања ве молиме да ни кажете пред пратката испраќање,бидејќи еднаш парцела испраќање,
ние не може да промени ништо!
За Повратни Информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни
со нашите производи и услуги. Во овој магазин,"случајно мешање" избор на Боја не е поддржан
Поради снимање техники и осветлување и други причини,ќе предизвика разлики помеѓу слики и
стоки,ве молиме да се разбере!!! Машки чорапи големина на конверзија табела Нога Должина(cm) 24.5 28 ЕУР 39 40 41 42 43 44 45 46 НИ 7.
За Превозот
1.На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога
да не примите вашата точка на време.Но задоцнување на испораката ќе се случи како на нашиот тим се промени секој момент. Купувачот е одговорен за било кој данок и должност задолжени од нивните земјата;
3.5 Женски чорапи големина на конверзија табела Нога Должина(cm) 23 22.5 7
За Плаќање
1. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на поставување на својата цел;
2. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот
и да ги задоволи вас.5 беа 25,5 25 26 26.Понатаму за плаќање прашања, ве молиме видете плаќање
им помогне ,тоа може да ви помогне.5 велика БРИТАНИЈА 4 4.Меѓународен превоз е потребно долго време,ве молиме да бидете трпеливи, ние Секогаш ќе обрне внимание на најновите динамична информација, колет
може да биде случајна штета, вклучувајќи кршен,па дури и изгубени, ве молиме да се разбере! Ако не го добиете вашиот пакет,или пратката е
оштетени,или имаат неисправни производи, ве молиме да ни обезбеди некои слики како доказ, ако факт е точно, ние ќе испрати нов производ
на вас.
И понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови,губење на време во царинската царинење.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Sock
Пол:
Мажи
Висок:
Членови на екипажот
Дебелина:
Стандард
Sock Тип:
Повик
Материјал:
Spandex,Памук,Полиестер
Број На Модел На:
LKLJJ0842
датум:
20180125
sock боја:
Црна,Сива,Морнарица,Бела,Темно Сива Боја Чорапи
боја тип:
полна боја чорапи
sock стил:
Повик,Формално,Бизнисот,Модата,Уредно Sock
Пол:
мажите,машки чорапи
Сезоната:
Пролет,Лето,Есен,Зима Sock
Sock Функција:
Анти-триење,Не се лизга,Дише Чорапи
Големина:
EUR 43-48
Пакување:
5 пара Чорапи
sock пакет:
OPP вреќа

Поврзани производи