10pieces/многу H5N2901FN H5N2901 ДА-220F нови
Ново

10pieces/многу H5N2901FN H5N2901 ДА-220F нови

DEN 325.44

Залиха

Ние ќе ја испрати на парцела од Кина Пост Воздух Mail или Хонгконг Пост Воздух Mail, повеќето counry ќе пристигнале парцела во 10-25 работни дена. Со принципот на "чесност, интегритет првиот" е нашиот менаџмент начело, искрено услуга став, сигурен квалитет да победи за вашето задоволство и доверба, добредојдовте општи трговци корисници на советодавни набавки. Превозот И Плаќање 1. Пред да платите, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во aliexpress се совпаѓа со адресата што би сакале ни да брод до 5) ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. земји, на пример : Itlay,Шпанија,Франција,Иран и така натаму. Купувачи Забелешка : 1)Предмети се испраќаат од кина. Овие трошоци се на купувачот одговорност.и сме биле испратени до многу. Ние само брод потврдените адреса предвидено од страна aliexpress. Нашата Гаранција Задоволство е нашите #1 Целта! 100% гаранција за квалитет! Тоа е нашата заложба да бидете сигурни дека сте 100% задоволни со вас да купите. 2) Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Добредојдовте на нашата Продавница. Плаќањето е сигурно и лесно, вие може да ме плаќаат за онлајн употреба кредитна картичка(VISA или Mastercard)или другите . ние ќе го организира испорака за вас како е можно поскоро, По дифолт ние ги користиме Кина пост превозот, треба побрзо примените стоки, ве молиме изберете друга Курирска компанија. Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 30 дена. Доколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со нас!! Ние и ветуваме ќе ви даде најдобри производи. Ве молиме контактирајте со нас во рок од еден месец, ако објектот не е пристигнал.превозот цена, ве молиме контактирајте со нас. Стоките ќе бидат испратени. Исто така,ние може да се испрати на стока од Кина да се изречни или да Кина EMS ,повеќето counry ќе пристигнале парцела во 7-15 дена.

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
XOYUN
Тип:
Регулатор На Напон
Состојба:
Нови
Напон:
Стандард
Моќ Дисипација:
Стандард
Температурата На Работа:
Стандард
Број На Модел На:
да-220f
is_customized:
Yes
Примена:
Стандард
Пакет:
да-220f

Поврзани производи