10Pieces RF Coax SMA Машки да UHF SO239 Женски Конектор Coax Адаптер Кабел за Продолжување 50cm
Ново

10Pieces RF Coax SMA Машки да UHF SO239 Женски Конектор Coax Адаптер Кабел за Продолжување 50cm

DEN 1610.88

Залиха

RF Coax SMA Машки да UHF SO239 Женски Конектор Coax Адаптер Кабел за Продолжување 50cm
Спецификација :
Име на производ : SMA машки plug да UHF SO239 женски конектор coax кабел
Конектор Тип : SMA Машки да UHF SO239 Женски Конектор
Должина : 50 CM
Кабел : РГ 58
Висок квалитет!
Напомена : ве молам, кажи ми ако ти треба друг приклучок,може да побара фабрика прилагоди

Декларираните карактеристики

Број На Модел На:
ОЛ-3192
Бренд Име:
LiiUoDo
Должина:
50 CM
кабелот тип:
РГ 58
Тип На Производ:
SMA Машки да UHF SO239 Женски Конектор
is_customized:
Yes

Поврзани производи