10pieces Soundproofing Акустична Звукот Третман Студио Соба Апсорпција Оптоварување Плочки Студио Soundproof Пена Сунѓерот
Ново

10pieces Soundproofing Акустична Звукот Третман Студио Соба Апсорпција Оптоварување Плочки Студио Soundproof

DEN 866.00
DEN 912.00

Залиха


Трепет одѕвонува, Reverberation.
Спецификации :
Материјал : Полиуретан пена
Големина : 305mm x 305mm x 45mm/12.)
Работното место контрола на бучавата (лесни ѕидови, партиции, конференциски сали, итн.Затоа, вашите повратни информации е многу важна за нас.)
Забава контрола на бучавата (КТВ соби, ѕидови, тавани, подови, итн.
Модални прашања, Стои бранови Среден до Висок.
Подобри вокал јасност.03 40000 HZ 1
НРЦ : 0. Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет.77"
Профил на Обликот : "V Профил" 45mm база на максимална
Полимер тип : Отворена мобилен polyether
Боја : Црна
Примена :
Семејството контрола на бучавата (ѕидови, цевки, тавани, итн.)
Индустриски контрола на бучавата (фабрика ѕидови, покриви, опрема, врати, контрола соба, итн.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
1.
Answer : ___________________________ Note : Ние ќе се користи компресија пакување,Откако сте примиле тоа,ве молиме отворете ја веднаш,за 1-2 дена ќе се врати во првобитна состојба.
Овие Ѕид Панели обезбедува силна редукција на шум, Добро за студијата, студијата за снимање, вокал кабини, контрола на простории.Пред купување, ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат и да се направи исплата само ако вие се согласувате со сите услови. Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Нашата цел е задоволството на клиентите!
5.Што ви се прогласи за царинска?
Ние вообичаено се прогласи за пониска цена на фактура/сметка за да се помогне во избегнувањето на сопствени должност, но ако имате било какво барање во врска со декларацијата, ве молиме да ни остават порака во редот пред породувањето.

Декларираните карактеристики

боја:
Црна боја, Друга боја
Големина:
20x20cm
Censor Кодот:
22
Број На Модел На:
WCCDJHM07
Тема:
Шема
Шема:
3D Налепница
Класификација:
Мебел Налепници,За Плочка,За Ѕид
Сценарија:
Ѕид
Бренд Име:
BB
Спецификација:
Multi-piece Package
Стил:
Класичен
Дебелина:
8cm
Големина:
30X30cm
Она што вклучуваат:
10pieces
Материјал:
Еко-пријателски Полиуретан Пена

Поврзани производи