10sets/многу гаранција на ОРИГИНАЛНИ завртка целосна завртки замена вклучуваат pentalobe завртки за iphone 4 и 4s
Ново

10sets/многу гаранција на ОРИГИНАЛНИ завртка целосна завртки замена вклучуваат pentalobe завртки за iphone

DEN 180.00
DEN 191.52

Залиха


- Брод во рок од 2 работни дена по исплата потврди. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги разреши евентуалните грешки и недостиг на количеството кога сте на шопинг со нас. Ние брод на адресата која е предвидено од страна Aliexpress, па ве молиме да бидете сигурни дека вашата адреса за е точен и ажуриран.
100% гаранција на ОРИГИНАЛНИ завртка целосна завртки замена вклучуваат pentalobe завртки за iphone 4 и 4s
Спакувани во Анти-статички торби и пена кутија за да се обезбеди safty во транспортот
- Тестирани еден по еден пред породувањето за да се обезбеди 100% работи совршено.
Ве молиме да се свесни дека за време на испорака ќе трае подолго поради можни инспекција од сопствени
властите. Ние или ќе наплата или да го замени по приемот на неисправни
објекти. Предмети ќе биде транспортирана со следење на број со 2-3 работни дена по вашата исплата расчисти на Aliexpress. Општо земено, земјите како што се Русија, Бразил ќе потрае подолго за да добиете пакет. Следново е
проценето време на испорака за различни превозот методи.

Декларираните карактеристики

дизајн:
Бар
Компатибилен Бренд:
Apple iPhone
Број На Модел На:
за iPhone 4 и 4s

Поврзани производи