10x Wama 6F22 1604D 9V Батерија Основно Цинк Јаглерод за Батерии за Аларм Безжичен Микрофон, Без Жива Нов Пад Брод
Ново

10x Wama 6F22 1604D 9V Батерија Основно Цинк Јаглерод за Батерии за Аларм Безжичен Микрофон, Без Жива Нов Пад

DEN 517.00
DEN 594.72

Залиха


За Нас
За било какви прашања и барање, ве молиме да бидат слободни да контакт.
Квалитетот Сертификација : CE.
Превозот
1. Русија Купувачот се забележи дека, во некои области во русија се премногу оддалечени за испраќање, некои купувачи треба да pa y повеќе $5 за addittional превозот надомест кога купувачот изберете RETS-ЕКСПРЕС .
Модел : 6 F22
Напон : 9 V
Пакет : 20pcs/Кутија*1
OEM наредби се добредојдени, ние може да се направи вашето лого и картичка дизајн. Сите батерија предмети се експлозивни предмети, превозот метод може да се промени кога пратката беше предаден, некои од пратката се превезува по железница или со авион, може да има доцнење во транзит, ве молиме контактирајте со нас откако пратката е во задоцнување.
Фабриката екранот
. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуга, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти неутрален или негативен фидбек.
Гаранција : 18 месеци гаранција за квалитет.
Ние, исто така може да го прилагодите направени други 6 F22 батерии, ве молиме контактирајте со нас ако имате нешто што треба.
Пакет се Вклучени : 10 парчиња на 6 F22 9 V Батерии. Руски пријатели ве молиме да го пополните примачот име и презиме кога ќе го поставите цел, поради новата политика на руската поштата.
ви благодариме
Повратните информации
1.
9 V 6 F22 Алкална Клетки се не-акумулатори, усвојува високо-технолошки апарати и добро избрани материјали за производство, кое може да се применува на широк спектар температура и одлично истекување отпор.
Цел :
Отстрани Контролер,Аларм,Multimete Микрофон и Други Електрични Производи. Тоа не Hg и Cd на батеријата. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Инаку ние би можеле да го промените други превозот метод на бродот на наредби.
10x Wama 6 F22 1604 D 9 V Батерија Основно Цинк Јаглерод за Батерии за Аларм Безжичен Микрофон, Без Жива Нов Пад Брод
Предупредување : ве Молиме чувајте ги овие и други батериите подалеку од Деца.

Декларираните карактеристики

Номиналниот Напон:
9V
Бренд Име:
WAMA
Тип На Батерија:
Цинк Јаглерод
Број На Модел На:
6F22
is_customized:
Yes
Големина:
height
Модел:
6F22 9V Батерии
Испуштање услови:
180 ohm
Пакетот Вклучува:
10 парчиња
Состојба:
100% нови
крајот напон:
5.4 V

Поврзани производи